رسالت و چشم انداز موسسه

رسالت

ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان به منظور ایجاد و تحقق ارزش افزوده برای آنها

چشم‌انداز

کسب و حفظ بالاترین استانداردهای ارائه خدمات در اقتصاد کشور.

بیانیه ماموریت موسسه

تلاش کردیم بهترین خدمات را در تمام حوزه‌های کسب و کار با بهره‌گیری از دانش و مباحث روز دنیا ارائه و ضمن حفظ رضایتمندی مشتری و صداقت در کار، خدمات خود را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه عرضه و رشدی سودآور داشته باشیم. کارکنان شایسته، متعهد و با انگیزه را جذب نموده و با آموزش مداوم و مستمر و همچنین با پرداختهای مبتنی بر شایستگی، شرایط پیشرفت آنها را فراهم نماییم.

تاریخچه موسسه

موسسه حسابرسي و خدمات مديريت رهيافت و همكاران ابتدا بنام رهيافت مشهد تحت شماره 589 در تاريخ 27 ارديبهشت ماه 1377 در شهرستان مشهد به ثبت رسيد. پس از لازم الاجراء شدن مقررات جامعه حسابداران رسمي ايران، اين موسسه با تدوين استراتژي جديد و تجديد نظر در ساختار سازماني، با هدف گسترش فعاليت از نقطه نظر ایجاد تنوع در ارائه خدمات تخصصي و حرفه‌اي و گسترش حوزۀ جغرافيايي فعالیت، اقدام به گزينش استان تهران بعنوان ديگر مركز فعاليت خود نمود، در همين راستا نام موسسه نيز به ”موسسه حسابرسي و خدمات مديريت رهيافت و همكاران “ تغيير و با شناسه ملی 10380076460 به ثبت رسيد. با توجه به گسترش بازار خدمات حسابرسی و خدمات مشاوره و مدیریت پس از مدت ها ، درس آموزی از تجارب جهانی و مشورت با وکلای مبرز و به منظور انجام هر چه بهتر مسئولیت‏های حرفه‌ای و قانونی و حضور هر چه موثر در اقتصاد کشور موسسه در سال 1394 با دو موسسه باسابقه ديگر، ادغام گردید و با تشکیل یک موسسه بزرگ حسابرسی و خدمات مدیریت همواره سعي بر آن داشته تا نقش فعال در زمینه ارائه خدمات حرفه ای و مسئولیت های اجتماعی ایفاء نماید. موسسه حسابرسي و خدمات مديريت رهيافت و همكاران در تمامی سال های فعالیت خود بر اساس ارزیابی نهادهای نظارتی همواره موفق به کسب بالاترین رتبه شده است.

  • از سال 1382 تاکنون توسط کارگروه کنترل کیفیت جامعه حسابداران رسمی در بالاترین رتبه (الف) طبقه بندی شده است.
  • از سال 1390 تاکنون توسط سازمان بورس و اوراق بهادار در بالاترین طبقه (طبقه اول) دسته بندی شده است.

خط مشی و ساختار سازمانی

خط مشی اساسی موسسه ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان به منظور ایجاد ارزش افزوده برای آنها می‌باشد. همچنین، از اهداف اصلی موسسه، تأمین نیازهای مشتریان در کلیه زمینه‌های فعالیت است. به منظور تحقق این اهداف ساختار سازمانی موسسه بشکل زیر طراحی شده است: